1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اندیشه

497 بازدید
تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اندیشه

برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اندیشه شما با خیال آسوده می توانید به سراغ نمایندگی تعمیرات سامسونگ بروید. به خاطر داشته باشید که هر اندازه تعمیر وسیله علمی و ریشه ای انجام شود، عیب یابی دقیق تر بوده و در نتیجه بعد از رفع مشکل شما همان کارایی اولیه را شاهد خواهید بود.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مزایای تعمیر فریزر سامسونگ در اندیشه

 

–       در این نمایندگی تنها گروهی از تعمیرکاران می توانند فعالیت خود را شروع نمایند که نه تنها دارای مدرک علمی در زمینه تعمیر وسایل برقی باشند بلکه آزمون نمایندگی را نیز پشت سر گذاشته باشند.

–       با توجه به پیشرفت روز افزون علم، این مرکز دوره های آموزشی را برای تکنسین های خود برگزار می کند تا با ارتقا سطح علمی آن ها، کیفیت خدمات را بالاتر ببرد.

–       به هیچ عنوان نگران جابجایی وسیله نباشید چرا که تنها یک تماس با نمایندگی کافی است تا تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما آمده و در حضور خودتان رفع عیب را انجام دهد. شما می توانید عملکرد متخصصین ما را از نزدیک شاهد باشید.

–       ممکن است تعمیرکار لازم بداند برخی از قطعات یخچال فریزر تعویض گردد در این صورت شما اطمینان داشته باشید که از قطعه های اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده خواهد شد.

–       تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر یخچال فریزر، دارای گارانتی طولانی مدت هستند.

–       با توجه به اینکه اغلب مشتریان نگران رخ دادن مجدد همین عیب هستند، نمایندگی ما گارانتی تعمیرات را به مشتریان تحویل می دهد تا اگر همین عیب باز هم بروز نمود، بدون هیچ هزینه ای خدمات ارائه شود.

–       بخشی از خدمات ما به ارائه مشاوره رایگان اختصاص دارد. ممکن است شما در استفاده از وسیله یا رفع برخی از مشکلات سطحی آن، نیاز به راهنمایی داشته باشید. در این صورت می توانید با این مرکز تماس گرفته و از متخصصین ما کمک بگیرید.

–       از جمله مسائلی که برای مشتریان در تعمیر یخچال فریزر سامسونگ اندیشه اهمیت دارد، هزینه تعمیرات است. لازم است بدانید که علاوه بر تخفیفات ویژه نمایندگی شما می توانید با تحویل دادن گارانتی وسیله، هزینه کمتری را پرداخت نمایید منوط به این که ضمانت نامه منقضی نشده باشد.

 

آشنایی با ما

 

 

 1669