1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در رشت

530 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در رشت

جهت کمک به مشتریان ساکن در رشت برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در رشت نمایندگی تعمیرات سامسونگ فعالیت خود را تحت نظر افراد متخصص در این منطقه شروع نموده است. خوشبختانه تعدد شعبه های این مرکز به اندازه ای است که بتوانیم در اولین فرصت به درخواست های مشتریان خود پاسخ دهیم. در نتیجه شما کافی است نزدیک ترین مرکز به محل زندگی خود را بیابید. تمامی خدمات ما با یک تماس تلفنی ارائه خواهد شد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مزایای تعمیر لباسشویی سامسونگ رشت

 

–       وجود چندین شعبه از نمایندگی  در منطقه رشت با این هدف است که مشتریان بتوانند به آسانی و بدون دردسر به خدمات این مرکز دسترسی داشته باشند.

–       تمامی کارشناسان و تکنسین های ما تخصص کافی در زمینه تعمیر انواع وسایل برقی و به ویژه ماشین لباسشویی دارند.  در نتیجه عیب یابی  و تعمیر این وسیله با دقت و سرعت بالایی انجام می شود. هدف ما این است که مشتریان نگرانی از کیفیت خدمات نداشته باشند.

–       در نمایندگی ما دوره های آموزشی را برای تکنسین ها جهت ارتقا سطح علمی و عملی آن ها برگزار می شود و در نتیجه تعمیر وسیله براساس استانداردهای جهانی انجام می گیرد.

–       مهمترین و اولین نگرانی مشتریان در زمان خرابی ماشین لباسشویی  این است که چگونه این وسیله سنگین را به نمایندگی ببرند زیرا این وسیله سنگین بوده و لازم است چند نفر به شما کمک کنند. اما لازم است بدانید که ما  مسئولیت جابجایی آن را از عهده شما برداشته و در کوتاه ترین زمان تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهد کرد.

–       اگر تعمیرکار لازم بداند برخی از قطعات ماشین لباسشویی عوض شود، اطمینان خاطر داشته باشید که ما متعهد هستیم از قطعه های اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده کنیم و این همه آن ها دارای ضمانت نامه طولانی مدت هستند.

–       در راستای جلب اعتماد شما مشتریان در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در رشت نمایندگی ما موظف است که گارانتی تعمیرات را به مشتریان ارائه می کند. در این صورت اگر همین عیب مجددا بروز نموده و این اتفاق در مدت اعتبار ضمانت نامه باشد، خدمات به صورت رایگان انجام می گیرد.

 

آشنایی با ما

 

 

 

 1669