1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

690 بازدید
درباره ما

خوشبختانه امروزه برندهای زیادی در زمینه تولید وسایل برقی فعالیت داشته و اکنون مشتریان می توانند برحسب سلیقه، نیاز خود از وسیله و همچنین هزینه ای که می توانند صرف کنند، یک برند را انتخاب نموده و خرید خود را انجام دهند. همانگونه که می دانید سامسونگ یکی از معتبرترین برندهای تولید کننده وسایل برقی خانگی است که جایگاه بالای خود در میان رقبا را مدیون دو عامل می داند. در ابتدا باید کیفیت تولیدات در خط تولید که براساس استانداردهای جهانی و  تکنولوژی پیشرفته انجام می گیرد. از سویی دیگر سامسونگ با تاسیس نمایندگی های مجاز در شهرهای مختلف ایران، از مشتریان خود در زمان استفاده از وسایل برقی حمایت می کند.

به هر حال شما برای نصب، راه اندازی و تعمیر وسایل برقی به افرادی نیاز دارید که در این زمینه تخصص داشته و به خوبی از عهده کار برآیند. چنین شرایطی را در نمایندگی تعمیرات سامسونگ تجربه خواهید کرد. عاقلانه ترین کار در زمان نیاز به تعمیر وسیله این است که به جای مراجعه به تعمیرکاران معمولی، از تکنسین های حرفه ای کمک بگیرید. تمامی تعمیرکاران ما از نظر علمی در سطح بالایی قرار دارند و همچنین با شرکت در دوره های آموزشی نمایندگی، از نظر عملی نیز بسیار زبردست هستند. به شما نوید می دهیم که تعمیر هر کدام از وسایل شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

هدف ما این است که مشتریان از خدمات این مرکز رضایت داشته باشند. بنابراین تمامی خدمات خود را برای تحقق این هدف پیش خواهیم برد. برای مثال تعمیر هر وسیله با ارائه گارانتی تعمیرات انجام می شود. از سویی دیگر برای تعویض قطعات، به سراغ انواع اصل خواهیم رفت تا سلامت دستگاه حفظ شود. در مورد محاسبه هزینه ها نیز لازم است بدانید تحت نظر نمایندگی تعمیرات سامسونگ شما قیمتی مناسب را پرداخت می کنید. برای ما این مسئله اهمیت دارد که مشتری دغدغه مالی نداشته باشد لذا اگر گارانتی وسیله اعتبار داشت، حتما به عنوان فاکتوری در کاهش هزینه ها در نظر گرفته می شود.

 1669