تعمیر یخچال سامسونگ در رشت

وجود نمایندگی تعمیرات سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نگرانی بتوانید تعمیر یخچال سامسونگ در رشت را تحت شرایط استاندارد و زیر نظر افراد متخصص پیش ببرید. توصیه می کنیم در زمان خرابی این وسیله به هیچ عنوان عجله نکرده و قبل از اعتماد به هر تعمیرکار حتما از خدمات این نمایندگی مطلع شوید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

مزایای تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت

–       متخصصین ما دارای دانش علمی و عملی بالایی در زمینه تعمیر یخچال بوده و در این زمینه بسیار حرفه ای هستند در نتیجه به خوبی می توانند مشکل اصلی را بیابند.

–       نمایندگی ما دوره های آموزشی را برای تمامی تکنسین های خود برگزار می کند تا از این طریق دانش آن و سطح خدمات را در کیفیت بالا نگه دارد.

–       در منطقه شما چندین شعبه از این نمایندگی وجود دارد در نتیجه به راحتی به خدمات ما دسترسی خواهید داشت.

–       یکی از بهترین خدمات این نمایندگی می توان به تعمیر یخچال در منزل اشاره نمود. با این اقدام شما نگرانی چگونگی جابجایی این وسیله سنگین را نخواهید داشت. به ویژه اینکه در حین انتقال ممکن است به بدنه آسیب وارد شده و خرابی های بیشتر به بار آید.

–       ما مشاوره رایگان برای مشتریان در نظر می گیریم. شما در این صورت برای دریافت پاسخ سوالات و راهنمایی جهت استفاده از وسیله می توانید با مرکز تماس گرفته و از راهنمایی های کارشناسان ما بهره جویید.

تعمیر یخچال سامسونگ در رشت
تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت

–       ممکن است نیاز به تعویض برخی از قطعات الزامی گردد در این صورت ما متعهد هستیم که از قطعه های اصل استفاده خواهیم کرد. تمامی قطعه ها دارای گارانتی طولانی مدت هستند.

–       تعمیرکاران ما موظف هستند در پایان تعمیر یخچال حتما گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند که تضمین کننده خدمات آن ها خواهد بود.

–       در مورد هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در رشت در این نمایندگی بهترین شرایط در نظر گرفته شده است. شما در ازای ارائه گارانتی وسیله می توانید تخفیف بیشتری دریافت کنید البته این ضمانت نامه باید تاریخ اعتبار داشته باشد.

تعمیر یخچال سامسونگ در رشت
  • تعمیر یخچال سامسونگ در رشت
5

خلاصه

نمایندگی سامسونگ عاقلانه ترین انتخاب برای تعمیر یخچال سامسونگ در رشت تحت شرایط استاندارد است. شماره خدمات مشتریان ۱۶۶۹ بدون کد شبانه روزی