1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر سامسونگ در پونک

51 بازدید
تعمیر ماکروفر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در خدمت شما است تا تعمیر ماکروفر سامسونگ در پونک را در هر زمان از روز برای شما انجام دهد. ما سعی داریم اغلب مناطق تهران را تحت حمایت خود قرار دهیم تا مشتریان این برند، بدون نگرانی از کیفیت کار بتوانند تعمیر وسیله را به افراد ماهر بسپارند.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس تعمیرات ماکروفر سامسونگ در پونک

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

۴۴۸۴۶۱۱۳ 

۴۴۲۷۹۱۸۶

۴۴۶۰۱۰۳۸

۴۴۴۰۱۸۱۱

خدمات تعمیرات ماکروفر سامسونگ در پونک

1-  شما حق انتخاب دارید. می توانید خودتان ماکروفر را به نمایندگی برده و بعد از پایان کار، برای تحویل آن مجددا به نمایندگی مراجعه کنید و یا اینکه درخواست تعمیرات در محل را داشته باشید تا در همان روز که تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند، وسیله را سالم تحویل بگیرید.

2-  تلاش ما بر این است که قطعات معیوب، تعمیر شوند ولی توصیه می کنیم در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات، مانع کار تعمیرکار نشوید. اطمینان داشته باشید که قطعات اصل و با ضمانت نامه را برای شما استفاده می کنیم.

3-  اگر در زمان بروز عیب در ماکروویو، گارانتی آن اعتبار دارد حتما به نمایندگی تحویل دهید تا از تخفیفات ما بهره مند شوید.

4-  آیا می دانید در بسیاری از مواقع خود شما به راحتی می توانید عیب وسیله را رفع کنید؟ کافی است بعد از تماس با مرکز، با بخش مشاوره رایگان صحبت کرده و از مهندسین ما درخواست کمک داشته باشید.

5-  در راستای جلب اعتماد شما عزیزان برای تعمیر ماکروفر سامسونگ در پونک تعمیرکار موظف به ارائه فاکتور هزینه ها خواهد بود.

 1669