1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر زیبا

190 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

قطعا برای همه ما مهم است که تعمیر انواع وسایل برقی خود را به دست افراد متخصص بسپاریم تا سلامت دستگاه حفظ شود. در مورد تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر زیبا این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس گرفته و از وسیله خود را به ما بسپارید.

 

شماره تماس تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر زیبا

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر زیبا

 

1-   انجام تعمیرات در محل

به هیچ عنوان نیازی نیست که شما ماشین لباسشویی را به نمایندگی ببرید بلکه در این مرکز رویه خدمات برعکس بوده و ما به منزل شما می آییم. حضور تعمیرکار در منزل شما درا ولین فرصت و براساس لیست درخواست ها خواهد بود.

2-   ارائه گارانتی تعمیرات

به هر حال ما به مشتریان خود حق می دهیم که نگران کیفیت کار باشند. به همین دلیل تعمیرکار موظف است ضمانت نامه تعمیرات را به شما تحویل دهد تا اگر این مشکل در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز کرد، خدمات رایگان ارائه گردد.

3-   تخفیفات ویژه نمایندگی

در این راستا اقدامات مختلف انجام گرفته است. برای مثال حتما تاریخ اعتبار ضمانت نامه ماشین لباسشویی سامسونگ را بررسی کنید. در صورت اعتبار، تعمیرکار در محاسبه هزینه ها به شما تخفیف خواهد داد.

4-   استفاده از قطعات اصل

این یک واقعیت است که در حین تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر زیبا ممکن است نیاز به تعویض برخی از قطعات، لازم گردد. نگران نباشید ما تعهد داریم از انواع اصل برای این منظور استفاده کنیم.

 

آشنایی با ما

 

 

 1669