1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تبریز

135 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تبریز

اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تبریز این مقاله را مطالعه می کنید تا یک مرکز معتبر را بیابید، لازم است بدانید که مرکز تعمیرات سامسونگ در خدمت شما خواهد بود. با توجه به درخواست مشتریان در این منطقه برای دریافت خدمات پس از فروش ما چندین شعبه از مرکز را برای شما تاسیس و راه اندازی نموده و تحت نظر افراد ماهر مدیریت می کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تبریز

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تبریز

04133869692

09929865974

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

مزایای تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز

–       این مسئله مهم است که تعمیر وسیله تحت نظر افراد متخصص انجام شود تا مجددا منجر به بروز مشکل نگردد. تمامی تکنسین های ما در این زمینه مهارت بالایی داشته و همچنین دارای مدرک علمی در حرفه تعمیر وسایل برقی هستند.

–      مرکز ما دوره های آموزشی را برای کارشناسان خود برگزار می کند تا از نظر علمی و عملی متناسب با تکنولوژی جهانی باشند و بهتر بتوانند تعمیر ماشین لباسشویی را انجام دهند.

–       ما در راستای رفاه حال مشتریان خود، برای تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند در نتیجه مسئولیت انتقال وسیله از دوش شما برداشته می شود. به شما اطمینان می دهیم که تعمیر وسیله در محل با همان کیفیت در مرکز انجام گیرد.

–       در صورتی که نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد، اطمینان داشته باشید که قطعات اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده شده و این قطعه ها دارای گارانتی طولانی مدت هستند.

–       اگر برای استفاده از ماشین لباسشویی و یا رفع عیوب سطحی آن نیاز به راهنمایی دارید، می توانید با مرکز تماس گرفته و از راهنمایی متخصصین ما استفاده کنید و این قبیل خدمات بدون هیچ هزینه ای برای تمامی مشتریان لحاظ می شود. شما از حمایت یک گروه متخصص استفاده می کنید.

–       در مورد هزینه تعمیرات نیز جایی برای نگرانی نخواهد بود. تحت نظر مرکز ما نه تنها از تخفیفات ویژه مرکز بهره مند شده بلکه گارانتی وسیله نیز به عنوان معیاری برای کاهش هزینه ها در نظر گرفته خواهد شد. اگر در زمان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تبریز ضمانت نامه شما اعتبار زمانی دارد حتما به تعمیرکار تحول دهید.